Mrągowo: ul Królewiecka 45A/2, 11-700 Mrągowo Telefon: +48 89 741 71 80, +48 508 131 155 (24h) E-mail: biuro@mazurtravel.pl

Kętrzyn: ul. Powstańców Warszawy 9, 11-400 Kętrzyn Telefon: +48 89 752 39 13, +48 508 131 155 (24h) E-mail: biuro@mazurtravel.pl

CHORWACJA 2022r.


Cena od: 2990zł / osoba

 

Cena zawiera:

 • Transfer Mrągowo – lotnisko Szymany – Mrągowo
 • Bilet lotniczy Szymany – Rijeka – Szymany
 • Bagaż podręczny 1 szt. do 8 kg i bagaż rejestrowany 1 szt. do 23 kg
 • Transfer lotnisko Rijeka – hotel – lotnisko RFijeka
 • 7 noclegów w hotelu 3* ze śniadaniem w formie bufetu
 • 7 obiadokolacji z napojami (woda, piwo, soki, wino)
 • Wycieczka z przewodnikiem: Paklenica + Zadar - Park Narodowy Paklenica
 • Wycieczka z przewodnikiem: Plitvickie Jeziora
 • Rejs statkiem z Karlobagu na wyspę Pag

Cena nie zawiera:

 • Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów ( ok. 9 EUR – wstęp do Parku
 • Narodowego Paklenica, 40 EUR - wstęp do Parku Narodowego Plitvice)
 • Dopłata do pokoju 1 osobowego – 600 PLN/osoba
 • Taksa klimatyczna płatna na miejscu w hotelu – 1,40 EUR/osoba/dzień

Plaża ok 50 m od hotelu:

Plaża Tatinja znajduje się w ładnej zatoce przy wejściu do Karlobag od północy, około 200 metrów przed znakiem oznaczającym miejsce Karlobag, po prawej stronie znajduje się parking z pięknym widokiem. Zostaw samochód i idź na schody, które zaprowadzą cię na plażę. Na plaży znajduje się bar i restauracja serwująca dania kuchni śródziemnomorskiej. Wieczorami muzyka jest również w barze, a miejsce to jest bardzo popularne podczas wieczornych wypadów. Do plaży można dotrzeć pieszo z centrum Karlobag przez około 20-30 minut.

Rejs statkiem z Karlobagu na wyspę Pag:

Start o godzinie 10.00. Z pokładu rozciąga się przepiękna panorama kanału Velebit z wrotami do Pagu. W mieście Pag będzie czas na spacer po starówce, kawę czy lody - ok. 2godziny. Następnie przepłyniemy Zalewem Paszkim na wypoczynek i kąpiel w Metajni, rybackim miasteczku, w którym wciąż można znaleźć naturalne plaże. Na statku czeka nas drobny poczęstunek lokalnym aperitivem i lemoniadą. Powrót planowany na godz. 17.00.

Paklenica + Zadar - Park Narodowy Paklenica:

Doskonałe miejsce do pieszych wędrówek. Park znajduje się w Górach Velebit a jego główną atrakcją są dwa krasowe kaniony: Mala i Velika Paklenica, długie na 14 km, szerokie od 500 do 800 metrów, a pionowe wręcz ściany pną się na wysokość 700m. Paklenica słynie z doskonałych tras wspinaczkowych, a jej słynna ściana Anica Kuk to kultowa i obowiązkowa pozycja dla każdego wspinacza. Zadar – miasto stawiane na równi z Wenecją i Dubrownikiem. Stare Miasto Zadar to serce miasta i jedna z najpiękniejszych chorwackich starówek. Symbolem miasta jest kościół św. Donata, który sąsiaduje z największą świątynią w Dalmacji – Katedrą św. Anastazji. Tuż obok – piękna renesansowa dzwonnica, z której rozpościera się wspaniała panorama miasta. Ruiny Rzymskiego Forum robią imponujące wrażenie, szczególnie gdy są podświetlone wieczorową porą. Zadar ma sporo uroczych zaułków i placyków – do jednego z nich Narodni Trg wiedzie główna ulica Široka z kawiarnianymi stolikami. Dawne główne wejście do Zadaru stanowiły Brama Morska oraz bogato zdobiona wenecka Brama Lądowa, za którą znajduje się malutka przystań jachtową Foša. Muzeum Iluzji, Morskie Organy czy wielki panel słoneczny zwany Pozdrav suncu to współczesne atrakcje miasta.

Plitvickie Jeziora:

Zdecydowanie jedno z najbardziej charakterystycznych i najbardziej znanych miejsc w Chorwacji. Park ten nie bez powodu został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Największą atrakcję stanowi zespół 16 jezior krasowych połączonych ze sobą pięknymi wodospadami. W parku znajdują się trasy prowadzące przez drewniane pomosty łączące jeziora i wodospady dają możliwość podziwiania nie tylko otaczającego krajobrazu, ale również świata podwodnego.

Kontakt z nami

Zachęcamy Państwa do bezpośredniego kontaktu z naszymi doradcami.
Wypełnijcie formularz, wyślijcie go do nas, odpowiemy na każde Państwa pytanie i wątpliwości!